2023-09-04

TDK: Saulės elementų ir "CeraCharge" derinys tvariai energijai gauti

Pirmaujanti pasaulyje elektronikos bendrovė TDK pristatė naujovišką energijos surinkimo sprendimą, kuriame saulės elementai derinami su įkraunamomis SMD kietojo kūno baterijomis, vadinamomis „CeraCharge”. Šiuo novatorišku kūriniu siekiama užtikrinti tvarią energiją mažiems autonominiams prietaisams, naudojamiems dėvimojoje elektronikoje, būklės stebėjime ir belaidžiuose jutiklių tinkluose.

Energijos surinkimas, dar žinomas energijos išgavimas, apima aplinkos energijos surinkimą ir kaupimą elektros energijai gaminti. TDK sprendime siūlomas be baterijų ir belaidis metodas, todėl nereikia keisti baterijų ar jų įkrauti. Taip ne tik sutaupoma darbo jėgos ir išlaidų, bet ir prisidedama prie tvaresnės visuomenės kūrimo.

Į energijos surinkimo sistemą įtraukdama saulės elementus, TDK leidžia prietaisams surinkti ir panaudoti energiją iš supančios aplinkos. Saulės baterijos saulės šviesą paverčia elektros energija, kuri vėliau kaupiama „CeraCharge” įkraunamuose SMD kietojo kūno akumuliatoriuose. Šie kompaktiški ir patikimi akumuliatoriai yra efektyvus energijos šaltinis įvairiems elektroniniams prietaisams.

TDK energijos surinkimo sprendimas turi keletą privalumų. Pirma, jis sumažina atliekų kiekį, nes nebereikia vienkartinių baterijų, todėl sukuriamas ekologiškesnis ir tvaresnis energijos sprendimas. Be to, „CeraCharge” baterijų ilgaamžiškumas ir patikimumas užtikrina nuolatinį ir nepertraukiamą energijos tiekimą, todėl sumažėja techninės priežiūros pastangos ir išlaidos.

Ši naujovė atitinka TDK įsipareigojimą kurti technologijas, kurios didina įmonės vertę ir kartu skatina tvarumą. Pateikdama patikimą ir ekologišką maitinimo sprendimą, TDK suteikia galimybę įvairiose pramonės šakose diegti mažus autonominius įrenginius, didinant efektyvumą ir funkcionalumą.

TDK energijos surinkimo sprendimas gali iš esmės pakeisti mažų elektroninių prietaisų maitinimo būdą, pasiūlydamas perspektyvią ir tvarią alternatyvą tradicinėms baterijomis maitinamoms sistemoms. Kadangi efektyviai energiją vartojančių ir aplinką tausojančių sprendimų paklausa ir toliau auga, tikimasi, kad TDK saulės elementų ir „CeraCharge” derinys atliks lemiamą vaidmenį formuojant autonominių įrenginių energijos gamybos ateitį.

Norėdami daugiau sužinoti apie TDK energijos surinkimo sprendimą ir jo taikymą, apsilankykite TDK interneto svetainėje <https://product.tdk.com/en/techlibrary/applicationnote/energy-harvesting.html>.

Susijusios naujienos

2020-03-23

TE Connectivity Termovamzdeliai

Pakaitinus, termovamzdeliai prisitaiko prie gaubiamo paviršiaus dydžio ir formos